Vóooděrady! Aneb jak jsme porazili Choceň B! Fotoreport

09.11.2016 12:55

16.02.2016 15:43

V Chocni 14.2.2016.

Jedním slovem PARÁDA, kluci z Voděrad vzali Play Off opravdu zodpovědně a již od prvních minut hry bylo vidět, jak drží s Chocní krok. A nejen to, naopak jí často přehrávali. Snad neuběhla ani  první minuta a  padl prví gól, do branky Chocně!
Následoval za ním další, bohužel Chocni se podařilo srovnat. Stále však byly v herní převaze Voděrady.
Oproti zápasu s Dlouhoňovicemi, kde kluci neustále dotahovali náskok soupeře, zde se pořád , však marně, snažila Choceň dotáhnout ztrátu na Voděrady.

První dvě třetiny se hrály v přátelském duchu, ale v třetí třetině Choceň psychicky neustála, že prohrává se slabším soupeřem a začala více fulovat. Některé zákroky byly až mimo fair play. Kapitán Voděrad si nenechal nic líbit a bránil svůj tým tak vehementně, až vše ukončila rvačka s odhozenými rukavicemi. Což znamenalo osobní trest pro oba účastníky.
Ještě pět minut před koncem vedly Voděrady 5:3, bohužel se pak nechal hráč s číslem 28 vyloučit a v poslední minutě třetí části jsme obdrželi zbytečný gól na 5:4.

Příště tedy musíme opět Choceňské Béčko udolat!