Voděrady podlehly Chocni B, ale boj to byl krásný

09.11.2016 12:50

 

02.11.2015 13:51

V neděli 1.11.2015 nastoupil tým Voděrad proti derby soupeři Chocni B. 
Většina zápasu byla vyrovnaná a hokej se hrál skutečně nahoru dolu. Zhruba v polovině první třetiny byl stav utkání již 1:2. 
Voděrady se však nehodlaly vzdát a snažili se vyrovnat. Bohužel však místo vyrovnání přišel další inkasovaný gól, stav byl tedy 7 minut do konce 1:3.

Ke konci první části zápasu se hodně vylučovalo, ale stav skóre již nebyl změněn.

Do druhé třetiny vbruslili kluci z Voděrad s velkou vervou se o zápas s papírově silnějším soupeřem poprat. V 3. minutě se jim podařilo snížit na 2:3 a opět početný funclub se měl z čeho radovat. A aby fanoušci dostali tu správnou odměnu, dostali ještě jeden důvod k radosti a to 9 minut do konce druhé třetiny.

Opravdu byl zápas velmi vyrovnaný, jenže v poslední části Voděradům již došly síly a jedenáctá minuta se stala zlomovou. Chocni B se podařilo vstřelit branku, a i přes značně vysoký  počet trestných mninut na obou stranách, začala Choceňská kanonáda které již tým Voděrad nestačil. 

Nedlouho po 4. inkaskovaném gólu , následoval gól 5. Do konce zápasu zbývalo necelých 8 minut, když inkasovali gól 6.

Malá naděje se zablýskla minutu a devatenáct vteřin před koncem, když Voděrady vstřelily svůj 4. gól. Dvacet sekund na to je však Choceň B odměnila posledním 7. gólem. 

Voděrady neodehrály špatný zápas, avšak bylo vidět, že v poslední třetiny chyběly síly na zdolání silnějšího soupeře.