Škoda prohry s Poličkou

11.11.2017 22:09

Slova trenéra o zápase:

„I když jsme první třetinu prohráli jen 2:0, byl obraz hry velmi špatný. Domácí nás od začátku zápasu přehrávali. Byli rychlejší na bruslích, a i souhra soupeře byla o poznání lepší.
Do druhé t
řetiny jsme šli s úsilím a snahou vylepšit hru a hlavě nedostat příliš mnoho gólů. Tento náš záměr se možná trošku podařil, dokonce jsme dali i branku a obraz hry se přeci jenom změnil. Už to nebyla jednostranná záležitost. Škoda jen našich nevyužitých šancí, kterých bylo jako vždy spoustu.
Do t
řetí třetiny nastoupilo mužstvo s odhodláním ještě vylepšit a třeba i srovnat skóre, což se málem podařilo. Bohužel nás zastavily naše vlastní chyby, po kterých jsme opět byli potrestáni dvěma brankami. Musím pozitivně zhodnotit poslední třetinu, která byla z naší strany nejlepší. A bohužel jen díky vyloučení a chybám na naší straně se nám nepodařilo výsledek zvrátit.“