První zápas v play-of - prohra s Litomyšlí

18.02.2018 19:04

Slovo trenéra:

Zápas v Litomyšli se rozehrál celkem dobře, protože jsme se ujali vedení. Bohužel tým pak zapomněl jakoby opět hrát a vytvořil tak soupeři prosto k vyrovnání. Dokonce i k otočení výsledku. To již v prvnítřetině na skóre 3:1. Stejně vypadala hra i druhou třetinu, kterou jsme prohráli také 3:1, hlavní příčina byla v našem vylučování. Nepřidaly ani dost velké hrubky v obraně (jako vždy) -  Litomyšl přesilovky prostě umí, a zrovna tak trestá každou chybu. Je pravda, že do poslední třetiny jsme nastoupili s větším odhodláním, a dokonce se nám podařilo vstřelit dvě branky. Měli jsme konečně také velký tlak, ale opět nás zastavila naše chyba a dostali jsme sedmou branku. Tím byl prakticky zápas rozhodnut, neboť se náš tlak v tu chvíli vytratil a dohrálo se pro Litomyšl v poklidu.