První výhra sezony v Moravské Třebové

10.11.2017 20:24

Do dalšího utkání nastoupil tým Voděrad proti Moravské Třebové B.
Již od začátku zápasu bylo na hostech vidět, že chtějí prolomit neúspěšný začátek sezony.  Jejich snaha byla odměněna ihned ve třetí minutě, kdy proměnil gól jeden z obránců. Tato branka nebyla jedinou střelou, počet šancí na obou stranách byl poměrně vysoký. Uspěl však pouze tým Voděrad, a tak byl stav před koncem třetiny 0:2.
Oba týmy celou první část hrály velmi ukázněně, i proto se obešla bez jediného vyloučení.
Tento styl hry však po přestávce nepokračoval. Hráči obou týmů si připsali téměř patnáct trestných minut za druhou třetinu. I přesto se podařilo Voděradským vstřelit po krásné akci dva na jednoho další branku, a zvýšit tak skóre na 0:3. Styl hry se odvíjel ve znamení „nahoru-dolu“, a jen díky neuvěřitelným zásahům brankáře Z. Severýna udrželi hosté čisté konto. V poslední třetině již žádná branka nepadla, a tak skóre 0:3 zůstalo již konečné.