Prohra po samostatných nájezdech s Moravskou Třebovou B.

28.01.2017 22:19

Bída a utrpení, tak by se dalo dvouslovně nazvat výjezdní utkání v Moravské Třebové. První třetina byla ze strany Voděrad absolutně nezvládnutá. Chybělo bruslení, chuť do utkání. Proto také domácí tým potrestal v první třetině třemi góly. Pět minut před koncem první části se sice hostům podařilo o jeden gól snížit, ale tempo nepřidali. Bohužel ani v druhé třetině se nedokázali Voděrady dostat do zakončení. Pět minut před koncem druhé části se to naštěstí povedlo standardní dvojici Černý, Hudousek, která snížila stav utkání na 2:3.
V poslední části jako by si hosté uvědomili, že je třeba makat a proto se i tempo na ledě zvedlo. Bohužel následovala velká vlna nesmyslných vyloučení. Nepochopitelně padal i trest do konce utkání. I přes tyto trampoty dokázaly Voděrady srovnat skóre a v poslední minutě se dostali do vedení. Bohužel však lepší Moravská dokázala stav dorovnat.
Stav byl tedy po základní části vyrovnaný 4:4 a následovaly samostatné nájezdy, které nedokázali Voděrady vyhrát ve svůj prospěch.