Po prvním finálovém zápase prohráváme

09.11.2016 12:57

01.03.2016 12:35

V sobotu 27.2. v 16:30 odehrály Voděrady první finálový zápas s Litomyšlí B.

V prvních minutách vypadala hra na prosto skvěle. 40 sekund po začátku zápasu kluci z Voděrad vstřelili první branku a dostali se tak do vedení.

Nic nenechali náhodě a ve čtvrté minutě zápasu zavěsiili do Litomyšlské branky další gól.  Ještě dobrých deset minut Voděrady létaly po hřišti jako vítr, avšak 4 minuty do konce první třetiny Litomyšl snížila skóre na 2:1. Měli jsme spoustu šancí vstřelit další branku, tzv. do šatny, ale bohužel tuto šanci vyuil soupeř a 2 minuty 40 sekund před koncem první třetiny srovnal skóre na 2:2.

Druhá třetina se nesla v duchu vyloučení - na straně Voděrad začaly padat tresty za drobné fauly.
V jedné z přesilových her Litomyšle také padla branka, která dostala soupeře do vedení a to pět minut před koncem druhé třetiny.

Pět minut po začátku poslední třetiny padla poslední branka a to na 2:4, kterou zasadil soupeř . Bohužel již Voděrady nedokázaly již výsledek změnit a v prvním finálovém zápase prohrály.

V neděli 6.3.2016 v 17:00 čeká kluky odveta v Litoymšli. Tak si udělejte výlet a podpořte kluky z Voděrad!