Nová sezóna 2015/2016

09.11.2016 12:49

Úvod sezony

26.10.2015 11:54

Tj Voděrady mají za sebou již úvodní zápas, do kterého vstoupili více než úspěšně!!

Možná i díky novým posilám převálcovali v první třetině Českou Třebovou v pátek 23.10.2015 5:0!
Voděrady válcovali soupeřova gólmana jednou ránou za druhou a nedali šanci Třebové na snížení výsledku. Noví útočníci řádili na ledě jako draci a i díky nim dokázali v oslabení v druhé třeitně sórovat. V druhé třetině však dostala šanci i Česká Třebová, které se podařilo skóre snížit. Ne však dostatečně.  Necelé 3 minuty před ruhou přestávkou byl soupeřův tým ani ne v polovině trinité cesty na dorovnání 8:3.
Třebové se poslední třetině podařilo vstřelit již jen jednu branku a konečná výhra Voděrad 10:4 potěšila početný dav fanoušků, který se na první zápas přišel podívat.