J. Kaplan (1); T. Pávek (15); F. Smutek (8);  M. Šigut (79); R. Hudousek (21); R. Němec (12); P. Urban (9);  A. Duchoslav (30); D. Škeřík (3); J. Ropek (6); R. Černý (51); L. Pokorný (23); M. Fikejz (5)

P. Moták (10); P. Pešina (11); P. Voříšek (16) čas: 20:55
L. Pokorný (23); A. Duchoslav (30) čas: 36:06
L. Pokorný (23); J. Ropek (6) čas: 42:43
O. Dospěl (20); J. Joukl (25) čas: 45:21
A. Duchoslav; L. Pokorný (23) čas: 57:54

Tým Voděrad měl po vyrovnaném stavu 1:1 na zápasy na postup do finále. Bohužel i díky četnosti omluvenek se na zápas sešel v malém počtu, a tak již od začátku bruslařsky zaostával za mužstvem Litomyšle. Ta ihned toto potrestala rychle vstřeleným gólem v druhé minutě úvodu utkání.
Voděrady měly mnoho šancí, avšak chybělo hokejové štěstí při koncovce. Bohužel v šestnácté minutě přišla velká komplikace, kdy hráči soupeře vrazili kapitána Voděrad na hrazení. Faul se bohužel neobešel bez krve a kapitán hostů se již na led nepodíval. Tým tedy ztratil hráče už tak málo početného složení.  Naštěstí se hráči Voděrad nenechali událostí pohltit a do konce první třetiny se jim podařilo dále neinkasovat.
Druhá třetina však byla jednoznačná pro domácí, kterým se podařilo nasázet hostům tři branky. Stav se tedy zvýšil na 4:0 Stále se však Voděradům dařilo dostávat do šancí, avšak bez úspěšné koncovky. Až několik minut před koncem druhé poloviny, snížil stav utkání nejproduktivnější hráč večer L. Pokorný na 4:1.
Do poslední části utkání šli Voděrady s nadějí na vyrovnání skóre a vynucení si alespoň prodloužení. V poslední třetině se sice podařilo vstřelit další gól na 4:2, avšak toto snížení nevydrželo dlouho. O tři minuty později se Litomyšl opět vzdálila vytouženému srovnání skóre na 5:2 Fanoušci však nezoufali a poctivě hnali svůj tým k nemožnému. Poslední malinkou nadějí byl gól hostů, dvě minuty před koncem. Bohužel to však byla poslední branka a utkání tak skončilo 5:3.