Gólově chudý souboj s Moravskou Třebovou

09.11.2016 12:50
10.01.2016 03:02

Tj Voděrady nastoupily v neděli 10.1.2016 v 19:30 proti výběru Moravské Třebové B. Shodou okolností po zápase Chocně A s Moravskou Třebovou A.

Ać se celé utkání zdálo, že hra se nese v duchu nahoru dolu, tak gólu padlo málo, stejně jako šancí.

Sice oba týmy dobře brusily, ale šancí na gól nepřibývalo.
První třetina zůstala nerozhodných 0:0.

Až na začátku druhé třetiny padl první gól utkání a to pro domácím tým Voděrad. Dlouho Voděrady odolávaly při vyloučení, o které nebylo v celém zápase nouze. Několikrát se hra odhrávala 5 na 3 či 3 na 5.

Vyrovnávací branka Moravské přišla téměř v 8 minutě druhé třetiny. Voděrady se však nenechaly zaskočit a necelých 6 minut do konce druhé třetiny zvýšily své skóre.
Opravdu i v třetí třenině se hra odehrávala jednou vpravo, jednou vlevo, ale již další branka nepadla. O to víc padlo trestných minut a to na obou stranách. V první části poslední třetiny si náš gólman Firda přisedl kotník. Už to vypadalo, že zápas budeme muset dohrát bez brankáře, naštěstí máme v brance bojovníka. Firda zápas dokončil a základna fanoušků doufá, že bude vše v pořádku :-)

Do konce utkání nepadl již žádný gól a Voděrady tak vyhrály s výběrem Moravské Třebové B 2:1.