Do nového roku 11 fíků do Dlouhoňovické brány

10.01.2017 20:18

Do nového roku vstoupili Voděrady střeleckou parádou proti týmu Dlouhoňovic. Ihned první gól na sebe nenechal dlouho čekat. Ve třetí minutě otevřel skóre kapitán domácího týmu, po obdržení přesné přihrávky. Další gól padl až po uplynutí čtyř minut, i přes spoustu šancí obou týmů. Dlouhoňovice se v první třetině držely statečně a také díky tomu vyrovnaly na 1:1. Domácí tým si však srovnané skóre nenechal příliš dlouho líbit a po dalších třech minutých zvýšil vedení jeden z nejproduktivnějších hráčů Voděrad, Roman Černý. Soupeř se stále držel tempa, ale vyrovnat se Dlouhoňovicím do konce první třetiny utkání nepovedlo. Zato Voděrady si ze střílení gólů do soupeřovy brány udělaly rutinu, když průměrně každou minutu a půl překonaly brankáře Dlouhoňovic. Již v první části zápasu si připsal kapitán domácích Radim Hudousek hattrick.

Po první třetině vedli tedy domácí 5:1 nad hosty.
Do druhé části zápasu mohli tedy Voděrady nastoupit v klidu, neboť rozdíl čtyř branek jim to umožňoval. I díky tomu domácí působili dojmem, že vědí, že už nemusí tolik bruslit. Hosté pak měli častější příležitost dohrávat souboje. Naštěstí ani to jim nepomohlo ke snížení skóre. Ba naopak, tým hostů překonal jejich brankáře ještě dvakrát. Před poslední třetinou bylo tedy skóre nadupaných 7:1 pro tým Voděrad.
Poslední část se nesla v duchu již zmrzlých fanoušků, kteří i přes velmi hluboké stupně pod nulou, fandili až do úplného konce, za což jim patří velké díky. Malou odměnou za velmi bojovnou druhou třetinu, byly pro Dlouhoňovice dvě branky, kterými se podařilo snížit vysoký rozdíl skóre. Zasloužil se o ně T. Plundra, který si díky tomu mohl připsat hattrick. Na začátku poslední třetiny tedy svítilo na tabuli skóre 7:3. Pak, ale hráči Voděrad začali opět pořádně bruslit a najednou lítaly góly jak na běžícím páse. I díky tomu si mohl již druhý hráč domácích připsat hattrick, byl to již zmiňovaný Roman Černý.
Konečné skóre utkání tedy 11:3 a my doufáme, že jak na nový rok, tak po celý rok.