Do České Třebové jsme si dojeli pro body

22.12.2016 21:39

Po náročném utkání v pátek 16.12. čekal hned v sobotu 17.12. 2016 Voděrady další zápas a to v České Třebové.

Hosté vstoupili do zápasu pozvolna, v první třetině udolali domácí mužstvo 0:1. I přesto, že výběr České Třebové měl více šancí, obdržel v druhé části utkání další dva góly, sám zakončit nedokázal. Možná i díky brankáři Voděrad, který se jasně stal nejlepším hráčem utkání a to i po dlouhodobém zranění. V poslední třetině tým hostů ještě dokázal vstřelit další dvě branky. České Třebové se podařilo začátkem poslední části protlačit puk za zády gólmana Voděrad, díky čemuž nedostali před svými fanoušky kanára.
Konečné skóre 1:5.