Díky nepovedené třetině, prohra s Litomyšlí B.

31.10.2016 11:08

V neděli 23.10.2016 v 17:00 se tým Voděrad potkal při utkání s výběrem Litomyšle B.

Hráči z Voděrad vpadli do utkání celkem rychle a svižně. A i díky svému tlaku byli první, kterým se podařilo vsřelit branku.
V čase 3:01 se o to zasloužil hráč Radim Hudousek, s číslem 21, jemuž poslal krásnou nahrávku přímo z branky gólman Jiří Kaplan.

Voděradské tempo neustávalo, což vyvrcholilo v další gól v čase 9:39. Střelcem byl Milan Fikejz, s číslem 5. Bohužel dvougólové vedení ukončil v čase 14:54 hráč Litomyšle B, Petr Voříšek s 16kou na zádech. První třetina se již dohrála bez vstřelené branky a skóre tedy bylo 1:2.

Po první přestávce však Voděrady nedokázaly naskočit na úvodní tempo první třetiny, a začla bohužel pro ně kanonáda Litomyšle B. Odstartoval jí střelec z úvodní části, číslo 16 Petr Voříšek v čase 25:30, pokračoval hráč č. 10, Petr Moták v čase 26:39. Voděradům jakoby odešla hlava. Jediný světlý záblesk druhé třetiny byl v čase 31:02, kdy hráč Honza Šrut vstřelil branku. Bohužel i díky četným vyloučením pokračovala střelecká přehlídka Litomyšle B. O tu se přičinili hráč č. 65 Ondřej Šeda v časech 34:52 a 38:13. Poslední branka druhé části utkání padla v čase 39:47, zasloužil se o to hokejista č. 15, Jiří Mikulecký.

Na hráčích výběru Voděrad bylo patrné, že je druhá třetina zlomila. Bylo před námi však ještě závěrečných 20 minut utkání.

V poslední třetině nedělního zápasu opět padaly tresty, více minut si však odseděli hráči Litomyšle B. Voděradský tým jakoby dostal novou chuť do zápasu a snažil se dotáhnout výsledek, který byl po druhé třetině 3:6, ve svůj prospěch. Prvním nadějným gólem, který snížil stav utkání na 4:6, byla střela Radima Hudouska (21) v čase 45:45. Hostující tým opravdu bojoval zuby nehty. A v čase 51:37 vstřelil další přibližující se branku Radim Hudousek. Stav utkání se tedy náhle promněnil na 5:6 a začal téměř devítiminutový boj Voděrad o vyrovnávní. Před úplným koncem zápasu si Voděrady vzali oddychový čas a po jeho ukončení se rozhodly hrát Power Play. Bohužel však ani v šesti hráčích se nepodařilo skóre srovnat.
Napínavé utkání tedy skončilo 5:6.