Další prohra v řadě při návštěvě České Třebové

04.02.2017 23:30

Voděradský tým čekal po týdnu opět výjezd do České Třebové. V již známé hokejové hale nastoupil proti výběru České Třebové B.
Ihned od začátku utkání však bylo však na hostech vidět, že jim zápas nesedí. Jako by na ledě chybělo srdíčko. Hostům chyběla dynamika a přesnost nahrávky. I přesto, že první branka padla na konto domácích, nemělo utkáni náboj, a to ani ze strany České Třebové. Šance byly vyrovnané, občas chybělo hokejové štěstíčko.

V druhé části zápasu se domácí dostali do tempa a podařilo se jim vyrovnat. Voděrady naštěstí reagovali celkem rychle a opět strhli utkání do vedení na 1:2. Nakonec se však České Třebové B. podařilo dostat za záda brankáře Severýna další branku, díky které srovnali stav utkání na 2:2.
Bohužel tým Voděrad se nedokázal dostat do hry, jak by potřeboval a dotáhnout se herně na soupeře nedokázal. Tudíž ani vstřelit tak potřebnou vedoucí branku.

Nešťastnou a poslední branku vstřelili domácí necelých 15 minut před koncem utkání, kdy ve snaze chytit kotouč lapačkou změnil gólman Voděrad směr střely. Ta tedy místo nad bránu přepadla přes jeho pravou rukavici a skončila za jeho zády.

Hosté jako by si uvědomili, že se blíží konec utkání a v posledních minutách konečně začali bruslit a jejich urputný tlak o vyrovnání byla do očí bijící. Bohužel ani toto vydání se nevedlo k vyrovnání skóre a tak zápas skončil pro tým Voděrad 2:3.